sovmestimost' po kitajskij goroskop po godam muzhchina majl ljubovnyj goroskop skorpion ljubovnyj goroskop na 2017 god dlja ovnov muzhchin ssylka na stranitsu
Strona internetowa techart.com.pl uywa plikw cookies. Brak zmiany ustawie przegldarki oznacza zgod na ich uycie. OK, akceptuj
Strona główna arrow Komputery i sprzęt arrow Kody kreskowe
Menu
Strona główna
Oferta
Oprogramowanie
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Usługi informatyczne
Urządzenia fiskalne
Komputery i sprzęt
- - - - - - - - - - - - - - -
Sieci komputerowe
Monitoring
Kontakt
Twoje IP:
50.16.116.99
Twój provider:
amazonaws.com
Kody kreskowe
 gk420d.jpg

Ewidencja i znakowanie towarów lub produktów za pomocą kodów kreskowych jest już standardem w większości dużych firm handlowych i produkcyjnych. Identyfikacja przedmiotu za pomocą czytnika kodów kreskowych i kodu kreskowego jest szybka i niezawodna.

Do drukowania kodów kreskowych można wykorzystać dedykowane drukarki kodów kreskowych jak również drukarki laserowe z odpowiednim wzorcem wydruku z programu magazynowego.

Oprogramowanie Comarch CDN Optima jak również Asseco Wapro WF-Mag wspiera technologię kodów kreskowych w zakresie wystawiania dokumentów magazynowych, handlowych, ewidencji zasobów magazynowych. Wykonujemy również modyfikacje oraz nowe wydruki zawierające kody kreskowe dla w/w programów.

Odczyt kodów kreskowych może odbytwać się za pomocą ręcznych czytników podłączanych do komputera poprzez port PS/ lub USB jak również z uzyciem kolektorów. 

kolektor_memor_m2.jpg

Odczyt kodów kreskowych: kolektory, skanery kodów kreskowych. 

Kolektory dzielimy na batch lub bezprzewodowe. Różnią się sposobem transmisji danych. Kolektory batch zbierają kody kreskowe do swojej wewnętrznej pamięci a następnie operator wyładowuje dane za pomocą dedykowanej aplikacji. Kolektory bezprzewodowe mogą trznsmitować na bieżąco odczytany kod bezpośrednio do systemu informatycznego.

Zdjęcie przedstawia terminal DataLogic MEMOR.

Więcej o kolektorach

 

ms9590gs.png

 

Skanery kodów kreskowych - ręczne, jednoliniowe.
Umożliwiają bezpośredni odczyt transmisję wartości kodu kreskowego do komputera. Idealne urządzenie do instalacji w szeregu aplikacji, takich jak: punkt kasowy, zarządzanie dokumentacją, służba zdrowia.

Zdjęcie przedstawia MS9590 VoyagerGS

 


 

 

 

komputery, strony www, serwery, fiskalne, konsole, gry, sklep, serwis, TECHART, 34-100 Wadowice tel. (033) 876 64 96